Firma FIL Precision Systems p. Rafała Lazarowskiego, która słynie z produkcji doskonałego sprzętu karpiowego w tym z regulowanych podpórek o różnych wysokościach, buzbarów, stukadełek, stabilizatorów oraz asortymentu z materiałów kwasoodpornych bardzo wysokiej jakości wprowadza na rynek polski jak i zagraniczny pistolet pneumatyczny do wyciskania ciasta. Pomocny przy produkcji kulek proteinowych. Własna koncepcja projektowa z przeznaczeniem dla karpiarzy.

Wyżej przedstawione fotografie prezentują Pistolet na min. 3 kg ciasta (w zależności od konsystencji), z której po wyciśnięciu i zastosowaniu rolownicy otrzymujemy własne kulki. Urządzenie jest pneumatyczne w zawiązku z powyższym możemy je podłączyć pod kompresor. Wymagane ciśnienie robocze w zależności od struktury ciasta kształtuje się na poziomie od 2 do 4bar. Jest to w zupełności wystarczające przy uprzednim posmarowaniu wewnętrznym tuby pistoletu olejem. Tłok wykonany jest z wysokiej jakości poliamidu o wysokości 45mm. Jakość wykonania mówi sama za siebie.

Asortyment firmy Fil Precision System mogliście obserwować na Rybomanii w Sosnowcu w hali Expo Silesia na stoisku firmy Imperial Baits Polska i Sklepu karpiowego Crazy Carp p. Krzysztofa Skiby z Kępna, który jest jednym z dystrybutorów na rynek Polski. Podczas prezentacji tego hitu rynkowego polskiego producenta pojawiało się wiele pytań, na które staraliśmy się Wam naszym gościom, klientom odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o cenę jest bardzo konkurencyjna. Macie jakieś wątpliwości i ochotę dowiedzieć się czegoś więcej piszcie lub dzwońcie do nas. Linki do stron na których uzyskacie informację: http://www.fil-ps.pl i http://www.crazycarp.pl .

Otrzymujecie Państwo bardzo wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jaki ? Przekonajcie się sami.

Firma FIL PRECISION SYSTEM bardzo dziękuje autorowi materiału p. Jarosławowi Sadlocha oraz sklepowi karpiowemu Crazy Carp.

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją redakcji karpmax.pl

 
Kliknij na obrazek, aby obejrzeć